AD 8 code

Ζητείται Βοηθός Αποθήκης & Διανομής

E.C.K. Electronics Trading Ltd: Ζητείται Βοηθός Αποθήκης & Διανομής – Λευκωσία

Όμιλος εταιρειών, εισαγωγείς και διανομείς οικιακών συσκευών, ειδών τεχνολογίας και επίπλου ζητεί για άμεση πρόσληψη Βοηθό Αποθήκης & Διανομής.

Γενικά Καθήκοντα και Ευθύνες:

  • Παραλαβή και οργάνωση εμπορευμάτων
  • Προετοιμασία παραγγελιών
  • Εκτέλεση χρεών διανομέα
  • Άλλα συναφή καθήκοντα

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Επαγγελματική άδεια οδήγησης φορτηγού.
  • Καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.
  • Υπευθυνότητα και ακεραιότητα χαρακτήρα.
  • Οργάνωση και διαχείριση πολλαπλών εργασιών / ανάληψη πρωτοβουλιών.
  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας και άριστη επικοινωνία.
  • Ικανότητα να αντεπεξέρχεται σε καταστάσεις υπό πίεση και σε      χρονοδιαγράμματα.
  • Ευχάριστη προσωπικότητα.