AD 8 code

Ζητείται Εργάτης/ Εργάτρια Συσκευαστηρίου

Alion Vegetables & Fruit Co Ltd: Ζητείται Εργάτης/ Εργάτρια Συσκευαστηρίου – Λευκωσία

Σκοπός θέσης

Είναι υπεύθυνος για την αποτελεσματική επεξεργασία και συσκευασία των παραγόμενων προϊόντων.

Ευθύνες

  • Είναι υπεύθυνος για τη διαλογή και επεξεργασία φρέσκων λαχανικών και φρούτων
  • Μετράει και ζυγίζει τα διάφορα λαχανικά, φρούτα κ.τ.λ.
  • Πλένει και κόβει τις σαλάτες με βάση τις οδηγίες που του δίνονται
  • Ελέγχει αν υπάρχουν χαλασμένα λαχανικά στις σαλάτες και αφαιρεί ελαττωματικά υλικά ή προϊόντα
  • Άλλα συναφή καθήκοντα

Απαιτούμενη εκπαίδευση και άλλα προσόντα

  • Απόφοιτος Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης

Απαραίτητες δεξιότητες

  • Γνώση της ελληνικής ή/και αγγλικής γλώσσας
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Αξιοπιστία
  • Ομαδικότητα

Παρακαλούνται όλοι οι ενδιαφερόμενοι υποψήφιοι όπως στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο careers@alionveg.com γράφοντας στο θέμα “FJ99347 – ΕΡΓΑΤΗΣ/ΤΡΙΑ ΣΥΣΚΕΥΑΣΤΗΡΙΟΥ – anergosjobs.com”