AD 8 code

Stelpo Ltd: Θέση Εργασίας

Stelpo Ltd: Θέση Εργασίας – Λάρνακα

Η εταιρεία STELPO LTD ενδιαφέρεται να προσλάβει  άτομο στη θέση

Ανάπτυξη Εξωτερικών πωλήσεων

Καθήκοντα:

  • Ανάπτυξη πωλήσεων και επίτευξη στόχων
  • Παρουσίαση και προώθηση των προϊόντων σε υφιστάμενους και νέους πελάτες σε Παγκύπρια βάση
  • Διαχείριση Υφιστάμενων πελατών σε καθημερινή βάση
  • Συνεργασία με το τμήμα Marketing & πωλήσεων
  • Λήψη παραγγελιών και εισπράξεων

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Απόφοιτος Δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης (Απόφοιτος Τριτοβάθμιας θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν)
  • Εμπειρία στον τομέα των εξωτερικών πωλήσεων
  • Ικανότητα διαπραγμάτευσης
  • Οργάνωση και διαχείριση  των αναγκών των πελατών
  • Δυναμική και ευχάριστη προσωπικότητα
  • Υπευθυνότητα και συνεργασία

Προσφέρουμε:

  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Εκπαίδευση για τη φύση των προϊόντων
  • Εταιρικό αυτοκίνητο και τηλέφωνο
  • Ελκυστικό πακέτων απολαβών και bonus
  • Ετήσια Άδεια
  • 5νθημερη εργασία

Τελευταία ημέρα υποβολής αιτήσεων: 13/8/2020

Αποστολή Βιογραφικού Σημειώματος ηλεκτρονικά στο: info@stelpoplast.com.cy