AD 8 code

Lernaean Hydra Ltd: Θέση Εργασίας

Lernaean Hydra Ltd: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Η εταιρεία Lernaean Hydra LTD ενδιαφέρεται να προσλάβει Αποθηκάριο/Διανομέα πλήρους απασχόλησης

Καθήκοντα:

  • Προετοιμασία Παραγγελιών
  • Παραγγελία, παραλαβή και διανομή εμπορευμάτων
  • Επικοινωνία και κάλυψη καθημερινών αναγκών των τμημάτων
  • Απογραφή προϊόντων
  • Οργάνωση Αποθήκης

Απαραίτητα Προσόντα και Ικανότητες:

  • Άδεια Οδήγησης
  • Άριστη γνώση MS Office
  • Επιθυμητή η προηγούμενη εργασιακή εμπειρία, 2 ετών σε ανάλογη θέση
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Προσοχή στη λεπτομέρεια, συνέπεια και οργάνωση
  • Επικοινωνιακή ικανότητα
  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Ομαδικό πνεύμα

Προσφέρουμε:

  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Κοινωνικές Ασφαλίσεις
  • Μισθός αναλόγως προσόντων και εμπειρίας

Μόνο οι επιτυχόντες υποψήφιοι θα ειδοποιηθούν

Όλες οι αιτήσεις θα εξεταστούν και θα θεωρηθούν αυστηρά εμπιστευτικές

Τελευταία ημέρα υποβολής αιτήσεων: 30/07/2020, ώρα 13:00

Αποστολή Βιογραφικού Σημειώματος ηλεκτρονικά στο: gmp@edynet.com.cy  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”