AD 8 code

Ζητείται Υπάλληλος Υποδοχής

CH&P Maouris Ltd: Ζητείται Υπάλληλος Υποδοχής – Λευκωσία

Η εταιρία CH&P MAOURIS CO LTD με έδρα την Λευκωσία ζητά για πλήρη απασχόληση υπάλληλο υποδοχής για το κατάστημα στην  περιοχή Έγκωμης.

Απαιτούμενα προσόντα

  • Πολύ καλή γνώση ελληνικής και αγγλικής γλώσσας.
  • Δυναμική και ευχάριστη προσωπικότητα
  • Πολύ καλές γνώσης ηλεκτρονικού υπολογιστή
  • Ικανότητα οργάνωσης και επικοινωνίας
  • Πείρα σε αντίστοιχη θέση θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Καθήκοντα

  • Υποδοχή πελατών
  • Γενικά γραμματειακά καθήκοντα
  • Διαχείριση τηλεφωνικών κλήσεων και e-mails
  • Ανάλογα με τις ανάγκες του καταστήματος προσφέρει υποστήριξη στην ομάδα πωλήσεων του καταστήματος

 Μισθός αναλόγως προσόντων και πείρας

Παρακαλώ όπως αποστείλετε το βιογραφικό σας στο ακόλουθο email: info@maourisoikoset.com  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”