AD 8 code

Ζητείται Φαρμακευτικός Επισκέπτης

Medeals Ltd: Ζητείται Φαρμακευτικός Επισκέπτης – Λεμεσός

Η Medeals Ltd επιθυμεί να προσλάβει Φαρμακευτικό Επισκέπτη για παγκύπρια κάλυψη με έδρα τη Λεμεσό.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Απόφοιτος κλάδου Φαρμακευτικής, Μικροβιολογίας, Βιολογίας, Χημείας, Ιατρικών Επισκεπτών, άλλου συναφή κλάδου ή να είναι εγγεγραμμένος στον Σύνδεσμο Ιατρικών Επισκεπτών Κύπρου.
  • Οργάνωση και μεθοδικότητα
  • Επικοινωνία και διαπραγματευτική ικανότητα
  • Ικανότητα ανάπτυξης πρωτοβουλίας
  • Γνώση της Αγγλικής γλώσσας.
  • Άδεια οδήγησης.
  • Προηγούμενη εμπειρία θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν.

Καθήκοντα:

  • Επικοινωνία και ενημέρωση φαρμακοποιών
  • Διαχείριση και ανάπτυξη πελατολογίου
  • Μελέτη και εκτίμηση της αγοράς και του ανταγωνισμού
  • Θα διατηρεί συνεχώς ενημερωμένη γνώση και άποψη για τις επιστημονικές εξελίξεις στον τομέα που δραστηριοποιείται.

Προσφέρονται

  • Ανταγωνιστικό πακέτο απολαβών και ωφελημάτων αναλόγως προσόντων
  • 13ος μισθός
  • Εταιρικό αυτοκίνητο
  • Σύγχρονο περιβάλλον εργασίας που ευνοεί την ανάπτυξη πρωτοβουλίας και παρέχει ευκαιρία για προσωπική εξέλιξη

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως υποβάλλουν αίτηση μέχρι τις 14/08/2020 στο email: medeals@cytanet.com.cy  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικότητας.