AD 8 code

Ζητείται Γραφειακό Προσωπικό

Alion Vegetables & Fruit: Ζητείται Γραφειακό Προσωπικό – Λευκωσία

Η εταιρεία Alion Vegetables & Fruit ζητά να προσλάβει γραφειακό προσωπικό νυχτερινής βάρδιας σε 6ήμερη βάση.

Καθήκοντα:

  • Απαντάει τηλέφωνα
  • Καταχώρηση παραγγελιών στο σύστημα της εταιρείας
  • Έλεγχος ηλεκτρονικού ταχυδρομείου και φαξ
  • Ετοιμασία ετικετών των παραγγελιών
  • Έκδοση και έλεγχος τιμολογίων
  • Διαχειρίζεται παράπονα και αιτήματα πελατών όποτε είναι δυνατό
  • Άλλα συναφή καθήκοντα

Απαιτούμενη εκπαίδευση και άλλα προσόντα

  • Απολυτήριο Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης