AD 8 code

Ntinos Poupas Ltd: Θέση Εργασίας

Ntinos Poupas Ltd: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Η εταιρεία NTINOS POUPAS LTD με έδρα τη Λευκωσία, λόγω επέκτασης των εργασιών της, ζητά για άμεση πρόσληψη:

  • ΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΣ (ΑΠ2)

Απαιτούμενα προσόντα

  • Απόφοιτος λυκείου.
  • Άδεια οδήγησης φορτηγού.
  • Γνώση χειρισμού περονοφόρου (Fork Lift).
  • Ευχάριστη προσωπικότητα.
  • Ηλικία 25 – 40.
  • Προηγούμενη πείρα θα θεωρηθεί πλεονέκτημα.

Καθήκοντα

  • Οργάνωση, τακτοποίηση, καθαριότητα, ομαλή λειτουργία αποθήκης.
  • Παραλαβή προμηθειών.
  • Ετοιμασία παραγγελιών.
  • Φόρτωση, εκφόρτωση εμπορευμάτων.
  • Άλλες εργασίες αποθήκης.

Απολαβές

Προσφέρεται μόνιμη εργασία με ικανοποιητικό πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων και πείρας.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλετε το βιογραφικό σας με το θέση που σας αφορά στο info@npoupas.com, βάζοντας στο θέμα το κωδικό που αναγράφετε στην παρένθεση.