AD 8 code

Amalthia Trading Ltd: Θέση Εργασίας

Amalthia Trading (Nicosia) Ltd: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Εργάτης Αποθήκης

1α Καθήκοντα:

  1. Ετοιμάζει προσεχτικά τη κάθε παραγγελία που βρίσκετε πάνω στον πάγκο παραγγελιών.
    • Ζυγίζονται όλα τα προϊόντα σε kg να είναι σωστά με βάση το Sales Order
    • Ελέγχει όλα τα προϊόντα να είναι σε καλή κατάσταση.
    • Πρέπει να γνωρίζει με τη προϊόν προμηθεύουμε τον κάθε πελάτη.
  2. Πρέπει να καθαρίζει τον χώρο της αποθήκης κάθε μέρα μετά το τελείωμα των παραγγελιών.
  3. Καθάρισμα του εξωτερικού χώρου της αποθήκης
  4. Τήρηση της τάξεως και των κανονισμών υγιεινής π.χ. εμφάνιση, στολές, κάλυμμα κεφαλής, προσωπικής καθαριότητας.
  5. Καθάρισμα κιβωτίων
  6. Ό,τι άλλο του ζητηθεί, ή ανατεθεί από την Γενική Διεύθυνση.

Ακαδημαϊκά και επαγγελματικά Προσόντα:

  • Καλή γνώση της Ελληνικής ή της Αγγλικής γλώσσας

Προσωπικά χαρακτηριστικά:

  • Οργανωτικές δεξιότητες και αποτελεσματική διαχείριση χρόνου
  • Αξιοπιστία
  • Ομαδικότητα
  • Υπευθυνότητα
  • Συνέπεια
  • Προσοχή στη λεπτομέρεια
  • Πρωτοβουλία

Αιτήσεις:

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση hr@amalthiatradingnic.com  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM” ή στο Φαξ: 22343635.  Για περισσότερες πληροφορίες παρακαλώ επικοινωνήστε στο Τηλ: 22432161.

Όλες οι αιτήσεις θα θεωρηθούν άκρως εμπιστευτικές.