AD 8 code

C.A.Papaellinas: Θέσεις Εργασίας

C.A.Papaellinas: Θέσεις Εργασίας – Λευκωσία

O Όμιλος C.A.Papaellinas με ηγετική θέση στην εισαγωγή, διανομή και πώληση φαρμακευτικών, καταναλωτικών και καλλυντικών προιόντων, όπως επίσης και με δυναμική παρουσία στον τομέα της λιανικής πώλησης με τα καταστήματα Beauty Line, Holland & Barrett, Yves Rocher και Selekt Beauty, ζητά να προσλάβει στο Τμήμα Φαρμάκων 2 Ιατρικούς Επισκέπτες, για Παγκύπρια κάλυψη. Η μια θέση θα έχει ως κύρια έδρα τη Λεμεσό και η δεύτερη θέση τη Λευκωσία.

Προσόντα

·       Απόφοιτος Κλάδου Επιστημών Υγείας όπως Φαρμακοποιού, Βιολόγου, Μικροβιολόγου, η άλλων Θετικών Επιστημών όπως Χημικού

·       Προηγούμενη εμπειρία θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν

·       Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας

·       Άδεια Οδήγησης

Προσωπικά χαρακτηριστικά:

·       Οργάνωση και μεθοδικότητα

·       Ικανότητα ανάπτυξης πρωτοβουλίας

·       Επικοινωνία και διαπραγματευτική ικανότητα

Αρμοδιότητες

·       Ο/η κάτοχος της θέση θα έχει σαν κύριο σκοπό την προώθηση φαρμακευτικών προϊόντων μεγάλων πολυεθνικών φαρμακευτικών εταιρειών

·       Θα επισκέπτεται επαγγελματίες υγείας και θα τους ενημερώνει με βάση τις στρατηγικές που ακολουθεί η Εταιρεία για τα προϊόντα που χειρίζεται δημιουργώντας σχέσεις εμπιστοσύνης μαζί τους

·       Θα πρέπει να κατέχει τις κατάλληλες ικανότητες, επιστημονικές και τεχνικές, ώστε να διαχειρίζεται αποτελεσματικά τυχόν ανησυχίες ή προβλήματα που μπορεί να προκύψουν κατά τη διεκπεραίωση της εργασίας του

·       Θα διατηρεί συνεχώς ενημερωμένη γνώση και άποψη για τις επιστημονικές εξελίξεις στο τομέα που δραστηριοποιείται

Ωφελήματα

Το πακέτο απολαβών θα είναι ανάλογα με την εμπειρία και τα προσόντα και θα περιλαμβάνει 13ο μισθό, ταμείο προνοίας, ιατροφαρμακευτική, ασφάλεια ζωής, έκπτωση στα προϊόντα του Ομίλου, bonus βάσει επίτευξης στόχου κ.α.

Αιτήσεις

Οι ενδιαφερόμενοι/ες μπορούν να δηλώσουν το ενδιαφέρον τους μέχρι τις 15 Ιουλίου 2020, αποστέλλοντας το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση recruitment@cap.com.cy  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

Τονίζεται ότι όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.