AD 8 code

Ζητείται Προσωπικό Υποστήριξης Γραφείου

Medochemie Ltd: Ζητείται Προσωπικό Υποστήριξης Γραφείου – Λεμεσός

Η Medochemie Ltd διεθνής φαρμακευτική Εταιρεία στην Κύπρο, διαθέτει 13 υπερσύγχρονες παραγωγικές μονάδες και εγκαταστάσεις, εκ των οποίων 9 βρίσκονται στην Κύπρο, μία στη Ολλανδία και τρείς στο Βιετνάμ. Έχει αποκτήσει και διατηρεί 4.355 άδειες κυκλοφορίας για 630 διαφορετικά φαρμακευτικά προϊόντα, τα οποία κατατάσσονται σε περισσότερες από 10 θεραπευτικές κατηγορίες και δραστηριοποιείται σε 107 χώρες σε όλον τον κόσμο. Λειτουργεί σύμφωνα με τις πλέον αυστηρές προδιαγραφές υψηλής ποιότητας και σε πλήρη συμφωνία με τις Ευρωπαϊκές οδηγίες.

Η MedochemieLtdζητά να προσλάβει υπεύθυνα και συνεργάσιμα άτομα με έδρα την Λεμεσό, για τη θέση Προσωπικό Υποστήριξης Γραφείου με το ακόλουθο ωράριο εργασίας:

Ωράριο:Δευτέρα- Παρασκευή 08:00-16:30

Καθήκοντα:

  • Γενική υποστήριξη λειτουργιών του γραφείου και του Προϊσταμένου
  • Αρχειοθέτηση , φύλαξη και τήρηση αρχείων
  • Σύνταξη και αποστολή επιστολών
  • Καταχώρηση λογιστικών εγγράφων
  • Επικοινωνία με συνεργάτες

Προσόντα:

  • Δίπλωμα Κολεγίου στην Γραμματειακές σπουδές
  • Κάτοχος διπλώματος LCCI Intermediate στη λογιστική
  • Πολύ καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλική γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση των Ηλεκτρονικών Υπολογιστών και χρήση προγραμμάτων MS Office (Κάτοχος διπλώματος ECDL θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν)
  • Απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση τουλάχιστον 2 ετών
  • Ευχάριστη προσωπικότητα με ακεραιότητα χαρακτήρα

Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο απολαβών, το οποίο περιλαμβάνει 13ο μισθό, Κοινωνικές Ασφαλίσεις, Ταμείο Προνοίας, Ταμείο Υγείας και άλλα ωφελήματα ανάλογα με προσόντα και πείρα.

Εάν διαθέτετε τα πιο πάνω προσόντα και επιθυμείτε να εργασθείτε σε ένα ευχάριστο, σύγχρονο, επαγγελματικό περιβάλλον με άριστες προοπτικές, αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα εδώ.

Βάσει του Γενικού Κανονισμού Προστασίας Δεδομένων (GDPR) όλα τα βιογραφικά που διατηρούσαμε στη βάση δεδομένων της Εταιρείας έχουν διαγραφεί. Ως εκ τούτου, αποστείλετε ξανά το βιογραφικό σας εάν ενδιαφέρεστε για την εν λόγω θέση.

Όλες οι αιτήσεις θα κρατηθούν αυστηρά εμπιστευτικές.

Πατήστε εδώ για περισσότερα