AD 8 code

Α. Ψάλτης & Υιοί Λτδ: Θέσεις Εργασίας

Α. Ψάλτης & Υιοί Λτδ: Θέσεις Εργασίας – Λευκωσία

Η εταιρεία Α. Ψάλτης & Υιοί Λτδ με τεράστια εμπειρία στον τομέα εμπορίας και πώλησης ανταλλακτικών αυτοκινήτων στην Κύπρο, ζητά να προσλάβει βοηθούς αποθήκης.

Βοηθοί αποθήκης για την επαρχία Λευκωσίας (κωδικός θέσης A08/20):

Προσόντα:

  • Εμπειρία σε παρόμοια θέση θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν.
  • Απολυτήριο Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης.
  • Καλή γνώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας.
  • Ευχάριστη προσωπικότητα, ομαδικό πνεύμα και υπευθυνότητα.

Καθήκοντα και ευθύνες:

  • Ετοιμασία των παραδόσεων βάσει των οδηγιών των προϊσταμένων.
  • Διαχείριση και αποθήκευση προϊόντων κατά τις παραλαβές.
  • Καθαριότητα και οργάνωση των αποθηκών βάσει των οδηγιών από τους προϊσταμένους.
  • Άλλα συναφή καθήκοντα, όπως αυτά ζητηθούν από τη διεύθυνση.

Άλλες πληροφορίες:

  • Εργασία πλήρους απασχόλησης.
  • Ωράριο εργασίας μεταξύ των ωρών 08:00 και 17:30, Δευτέρα με Παρασκευή.
  • Προσφέρεται πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων και εμπειρίας.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση h.tapakis@psaltis.com.cy    με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM” μέχρι τις 21 Ιουλίου 2020.