AD 8 code

Ζητείται Γραμματέας

G.K. Marketing LAB Services Ltd: Ζητείται Γραμματέας – Λευκωσία

Η εταιρεία Marketing LAB με έδρα τη Λευκωσία, ζητά να προσλάβει άτομο για πλήρη απασχόληση για την κάλυψη θέσης “Γραμματέας – Office Administrator”.

Καθήκοντα

  • Εξυπηρέτηση πελατών και συνεργατών μέσω τηλεφώνου, ηλεκτρονικού ταχυδρομείου και Μέσων Κοινωνικής Δικτύωσης.
  • Διαχείριση εντύπων
  • Ανανέωση ιστοσελίδας με προϊόντα και υπηρεσίες
  • Διαχείριση CRM
  • Γενικά γραφειακά καθήκοντα

Προσόντα

  • Πολύ καλή γνώση της ελληνικής και της αγγλικής γλώσσας
  • Καλή γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών και Microsoft Office
  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Οργανωτικές ικανότητες

Θα υπάρξει εκπαίδευση και καθοδήγηση.

Για αποστολή βιογραφικών:

info@marketinglab.com.cy  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”