AD 8 code

Ζητείται Εκτελεστική Γραμματέας

Infinity: Ζητείται Εκτελεστική Γραμματέας – Λάρνακα

Η εταιρεία INFINITY, εταιρεία ανάπτυξης γης στη Λάρνακα, αναζητά Εκτελεστική Γραμματέα.

Καθήκοντα και ευθύνες

  • Οργάνωση γραφείου
  • Γενικά καθήκοντα γραμματειακής υποστήριξης
  • Εξυπηρέτηση πελατών και συνεργατών της εταιρείας μέσω τηλεφώνου, email, social media κτλ.
  • Διαχείριση συστήματος CRM
  • Προγραμματισμός συναντήσεων του διευθυντή
  • Βασικές εργασίες τήρησης βιβλίων και καταγραφή εξόδων γραφείου
  • Διαχείριση τιμολογίων, αποδείξεων και πληρωμών
  • Διανομή υλικού μάρκετινγκ σε συνεργάτες της εταιρείας
  • Εργασίες εκτός γραφείου όπως: Φόρο Εισοδήματος, Κτηματολόγιο, Δήμο Λάρνακας, Κοινωνικές Ασφαλίσεις και σε άλλες δημόσιες υπηρεσίες εκεί και όπου χρειαστεί

Προσόντα

  • Απολυτήριο λυκείου
  • Γνώσεις ηλεκτρονικών υπολογιστών (Work, Outlook, Excel, PowerPoint, Internet)
  • Ανεπτυγμένες επικοινωνιακές ικανότητες
  • Άριστες οργανωτικές ικανότητες
  • Άριστη γνώση της Ελληνικής & Αγγλικής γλώσσας. Επιπλέον γλώσσες όπως Αραβικά και Ρώσικα, θα θεωρηθούν επιπλέον προσόν
  • Ευχάριστη και δυναμική προσωπικότητα
  • Προηγούμενη πείρα σε εταιρεία ανάπτυξης γης θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν

Ωφελήματα

  • Ανάλογος προσόντων
  • 13ο μισθός

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλώ όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση: info@infinityproperties.com.cy

με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”