AD 8 code

Medochemie Ltd: Θέση Εργασίας

Medochemie Ltd: Θέση Εργασίας – Λεμεσός

Η Medochemie Ltd διεθνής φαρμακευτική Εταιρεία στην Κύπρο, διαθέτει 13 υπερσύγχρονες παραγωγικές μονάδες και εγκαταστάσεις, εκ των οποίων 9 βρίσκονται στην Κύπρο, μία στη Ολλανδία και τρείς στο Βιετνάμ. Έχει αποκτήσει και διατηρεί 4.355 άδειες κυκλοφορίας για 630 διαφορετικά φαρμακευτικά προϊόντα, τα οποία κατατάσσονται σε περισσότερες από 10 θεραπευτικές κατηγορίες και δραστηριοποιείται σε 107 χώρες σε όλον τον κόσμο. Λειτουργεί σύμφωνα με τις πλέον αυστηρές προδιαγραφές υψηλής ποιότητας και σε πλήρη συμφωνία με τις Ευρωπαϊκές οδηγίες.

ΗMedochemieLtdζητά να προσλάβει υπεύθυνα και συνεργάσιμα άτομα με έδρα την Λεμεσό, για τη θέση Βοηθός Εργαστηρίου με το ακόλουθο ωράριο εργασίας:

Πρωινό Ωράριο:Δευτέρα- Παρασκευή 07:00 – 15:30 και Σάββατο 07:00 – 11:00

Καθήκοντα:

  • Καθαρισμός εργαστηριακού εξοπλισμού και μηχανημάτων
  • Απολύμανση και αποστείρωση εργαστηριακών οργάνων και σκευών
  • Καθαρισμός πάγκων εργαστηρίου
  • Γενική οργάνωση, καθαριότητα και φροντίδα χημικού εργαστηρίου
  • Τήρηση και διαφύλαξη των οδηγιών υγιεινής και ασφάλειας εργαστηρίου

Προσόντα:

  • Απολυτήριο Σχολής Μέσης ή Τεχνικής Εκπαίδευσης
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής γλώσσας.
  • Βασικές γνώσεις της Αγγλικής γλώσσας.