AD 8 code

Ζητείται Υπάλληλος Αποθήκης

Obon Sai Cosmetics Ltd: Ζητείται Υπάλληλος Αποθήκης – Λεμεσός

Η εταιρεία Obon Sai Cosmetics Ltd ζητά για άμεση πρόσληψη υπάλληλο αποθήκης, με έδρα τη Λεμεσό .

Κύρια καθήκοντα:

  • Διαχείριση αποθέματος και τοποθέτηση παραγγελιών στο κεντρικό σύστημα
  • Παραλαβή εμπορευμάτων, τοποθέτηση τους στην κεντρική αποθήκη και επεξεργασία τιμολογίων στο σύστημα
  • Παράδοση εμπορευμάτων από την κεντρική αποθήκη στα κατά τόπους καταστήματα της εταιρείας Παγκύπρια
  • Εκπλήρωση διαδικτυακών και τηλεφωνικών παραγγελιών

Επιμέρους υποχρεώσεις:

  • Διατηρεί την αποθήκη καθαρή και τακτοποιημένη ανά πάσα στιγμή
  • Παρακολούθηση και εξασφάλιση επαρκούς αποθέματος ανά πάσα στιγμή
  • Δημιουργία και αποστολή εβδομαδιαίων και μηνιαίων reports
  • Σωστή, άμεση επικοινωνία με τα επί μέρους καταστήματα και τους υπεύθυνους των καταστημάτων
  • Εξασφαλίζει σωστά αποθέματα σε όλα τα καταστήματα

Απαραίτητα προσόντα:

  • Άριστη γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη γνώση ηλεκτρονικού υπολογιστή (γνώση του προγράμματος e-soft θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν)
  • Ομαδικό πνεύμα και συνεργασία
  • Ευγένεια, προθυμία
  • Σπουδές σε διαχείριση αποθήκης ή/και προηγούμενη εμπειρία θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλώ όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στο info@thebodyshop.com.cy με την ένδειξη WH/Logistics-anergosjobs.com

Για περισσότερες πληροφορίες παρακαλώ καλέστε στο 25713103 ώρες γραφείου.