AD 8 code

Eufoods & Beverages Cyprus: Θέση Εργασίας

Eufoods & Beverages Cyprus: Θέση Εργασίας (μισθός €1.500) – Λεμεσός

Εξωτερικός Πωλητής/τρια

Η εταιρεία EUFOODS & BEVERAGESCYPRUS που δραστηριοποιείται στην Κυπριακή αγορά και εξειδικεύεται στο χονδρικό και λιανικό εμπόριο τροφίμων και ποτών αναζητα να πρσθέσει στο ανθρώπινο δυναμικό της Εξωτερικό Πωλητή/τρια. Η εταιρία ενδιαφέρεται να προσλάβει στην ευρύτερη περιοχή της Λεμεσού.

Αρμοδιότητες θέσης

  • Στόχος είναι η στοχευμένη πώληση όλων των προϊόντων της εταιρίας με προτεραιότητα το συμφέρον του πελάτη αλλά και της επιχείρησης
  • Συνεχείς επαφές και παρακολούθηση πελατολογίου ευθύνης και ανάπτυξη της θέσης της εταιρίας
  • Δημιουργία και διαχείριση σχέσεων με νέους και υφιστάμενους πελάτες

Απαραίτητα προσόντα

  • Οργανωτικές ικανότητες
  • Ικανότητες διαπραγμάτευσης και ευχέρεια στον προφορικό λόγο
  • Άριστες ικανότητες επικοινωνίας
  • Υπευθυνότητα και συνέπεια
  • Ευελιξία ωραρίου
  • Στοιχειώδης γνώση και χειρισμός υπολογιστή
  • Ικανότητα εργασίας υπό πίεση, καθώς και διαχείρισης πολλαπλών εργασιών με στόχο την έγκαιρη και άρτια ολοκλήρωσή τους
  • Δίπλωμα αυτοκινήτου (απαραίτητο)

Προϋπηρεσία – εξειδικευμένες γνώσεις

  • Επιθυμητή η προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση πωλήσεων προϊόντων στο ίδιο κλάδο (τουλαχιστον 3 χρονια)
  • Μη επιθυμητή η γνώση της προϊοντικής γκάμας της εταιρίας (προσφέρεται εκπαιδευτικό προγραμμα)
  • Καλή γνώση αγγλικών.

Προσφέρονται

  • Σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον
  • Άριστες συνθήκες εργασίας
  • Δυνατότητες εξέλιξης
  • Εταιρικό τηλέφωνο
  • Εταιρικό αυτοκίνητο για μετακίνηση
  • Μισθός €1500 + Bonus

Αιτήσεις

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους στο info@eufoodscyprus.com  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

Αιτήσεις που δεν πληρούν τα πιο πάνω κριτήρια, δεν θα αξιολογηθούν. Όλες οι αιτήσεις θα θεωρηθούν άκρως εμπιστευτικές.