AD 8 code

Vitaemed Ltd: Θέση Εργασίας

Vitaemed Ltd: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

H Εταιρεία VITAEMED LTD, ειδικεύεται στις πωλήσεις Ιατρικών Προϊόντων και Αναλωσίμων ζητά για άμεση πρόσληψη:

Ιατρικός Επισκέπτης – Πωλητής

Καθήκοντα:

  1. Καθημερινές επισκέψεις σε νέους και υφιστάμενους  πελάτες για ενημέρωση και παρουσίαση  των Ιατρικών Προϊόντων και Αναλωσίμων
  2. Προώθηση και πώληση των Ιατρικών Προϊόντων και Αναλωσίμων
  3. Καθοδήγηση, συμβουλές και επίλυση προβλημάτων των υφιστάμενων πελατών  , τόσο στον έλεγχο ποιότητας όσο και στη γενικότερη καθημερινή χρήση των Ιατρικών Προϊόντων και Αναλωσίμων
  4. Ερευνά αγοράς

Απαιτούμενα προσόντα:

  1. Πτυχίο Διοίκησης Επιχειρήσεων ή Ιατρικού Επισκέπτη ή  Νοσηλευτικής
  2. Μεταπτυχιακός  τίτλος στον τομέα της Διοίκησης Επιχειρήσεων (MBA) θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  3. Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση είναι υποχρεωτική
  4. Εξαιρετική γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής Γλώσσας
  5. Εξαιρετική γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών
  6. Δυναμική προσωπικότητα  με άριστες ικανότητες στην επικοινωνία

Οι ενδιαφερόμενοι/ες  παρακαλούνται  όπως στείλουν βιογραφικό στο emailinfo@vitaemed.eu

με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”