AD 8 code

Κυριάκος Περατικός Λτδ: Θέσεις Εργασίας

Κυριάκος Περατικός Λτδ: Θέσεις Εργασίας – Λεμεσός

Η νεοσύστατη εταιρεία Κυριάκος Περατικός Λτδ με έδρα τη Λεμεσό, εισαγωγείς εξειδικευμένων οικοδομικών υλικών και χρωμάτων ζητά να προσλάβει τεχνικούς πωλήσεων για στελέχωση των δύο τμημάτων για όλη την Κύπρο.

Προσόντα:

  • Σχετική πείρα στον τομέα.
  • Δυναμική και ευχάριστη προσωπικότητα με επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες.
  • Πτυχίο στην Πολιτική Μηχανική ή Αρχιτεκτονική θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Γνώση Η/Υ (Word, Excel).

Καθήκοντα:

  • Επισκέψεις σε εργολάβους, εταιρείες ανάπτυξης γης, ελαιοχρωματιστές κ.λπ. με σκοπό την προώθηση των προιόντων της εταιρείας.
  • Παροχή συμβουλών και επίλυση τεχνικών προβλημάτων πελατών.
  • Παρακολούθηση του πελατολογίου τους.

Απολαβές και ωφελήματα:

  • Σύστημα απολαβών που εξασφαλίζει ψηλό βασικό μισθό και κίνητρα επί των πωλήσεων  με μεγάλες προοπτικές απολαβών.
  • 13ος μισθός.
  • Πενθήμερη εργασία με συνεχόμενο ωράριο.

Οι ενδιαφερόμενοι να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα μέχρι τις 12/06/2020 στο e-mail info@kperatikos.com.cy με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM” .Οι αιτήσεις θα τύχουν άκρας εμπιστευτικότητας.