AD 8 code

Ζητείται Νοσηλεύτρια με αρχικό μισθό €1.100

ΔΡ Χρίστος Παναγιώτου: Ζητείται Νοσηλεύτρια – Λευκωσία

Το ιατρείο ΔΡ ΧΡΙΣΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ αναζητεί νοσηλεύτρια για πλήρη απασχόληση στην Αγλαντζιά (Λεωφόρος Λάρνακος 87, Γραφείο 102)

Καθήκοντα:

  • Οργάνωση Γραφείου
  • Άριστη χρήση ηλεκτρονικού υπολογιστή
  • Εξυπηρέτηση Ασθενών
  • Διευθέτηση Ραντεβού
  • Χορήγηση ενέσεων (ενδομυϊκά και ενδοφλέβια)
  • Περιποίηση πληγών

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πολύ καλή γνώση προγραμμάτων Microsoft Word και Excel
  • Πτυχίο Νοσηλευτικής

Αρχικός Μισθός €1100

Τελευταία ημέρα υποβολής αιτήσεων: 15/06/2020

Αποστολή Βιογραφικού Σημειώματος ηλεκτρονικά στο: pachris55@gmail.com με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

Για περαιτέρω πληροφορίες απευθυνθείτε στο τηλέφωνο 99408647