Εμπορικό και Βιομηχανικό Επιμελητήριο Αμμοχώστου (ΕΒΕΑ): Θέση Εργασίας

Εμπορικό και Βιομηχανικό Επιμελητήριο Αμμοχώστου (ΕΒΕΑ): Θέση Εργασίας – Αμμόχωστος

Τo Εμπορικό και Βιομηχανικό Επιμελητήριο Αμμοχώστου (ΕΒΕΑ), ζητά να προσλάβει Λειτουργό για το γραφείο του, στην Επαρχία Αμμοχώστου.

Καθήκοντα

Τα κύρια καθήκοντα του Λειτουργού μεταξύ άλλων είναι να:

  • Παρέχει υποστήριξη για τον προγραμματισμό, οργάνωση, συντονισμό και διεξαγωγή των δραστηριοτήτων του Επιμελητηρίου
  • Συμβάλλει στην ετοιμασία και υλοποίηση της στρατηγικής του ΕΒΕΑ
  • Αναλαμβάνει τη διοργάνωση εκδηλώσεων, εκθέσεων, συνεδρίων και άλλων επαγγελματικών σεμιναρίων
  • Διαχειρίζεται την Ιστοσελίδα και τα Μέσα Κοινωνικής Δικτύωσης (Social Media) του Επιμελητηρίου
  • Αναλαμβάνει και διεκπεραιώνει οποιεσδήποτε ενέργειες σχετίζονται με την σωστή οργάνωση και εύρυθμη λειτουργία του γραφείου
  • Διατηρεί τακτική επαφή με τα μέλη του ΕΒΕΑ
  • Πραγματοποιεί επισκέψεις στους χώρους εργασίας των μελών του Επιμελητηρίου, για μελέτη θεμάτων και αντιμετώπιση προβλημάτων τους
  • Εκτελεί οποιαδήποτε άλλα καθήκοντα του/της ανατεθούν

Απαιτούμενα Προσόντα

  • Πανεπιστημιακό δίπλωμα ή τίτλος ή ισότιμο προσόν στα ακόλουθα θέματα: Διοίκηση Επιχειρήσεων, Οικονομικά, Marketing, Computer Science
  • Εμπειρία σε εργασία συναφή με τα καθήκοντα της θέσης θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν
  • Πολύ καλή γνώση και διαχείριση Ιστοσελίδας και Μέσων Κοινωνικής Δικτύωσης
  • Οργανωτικές και Διοικητικές ικανότητες
  • Πολύ καλές επικοινωνιακές και διαπροσωπικές ικανότητες
  • Πολύ καλή γνώση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Άδεια οδηγού

Υποβολή βιογραφικού σημειώματος μέχρι τη Δευτέρα, 15 Ιουνίου 2020, στο ηλεκτρονικό ταχυδρομείο στο soteris@famagustachamber.org.cy  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.

Θα ειδοποιηθούν για συνέντευξη μόνο οι υποψήφιοι που πληρούν τα απαιτούμενα προσόντα.