AD 8 code

Electroline Ltd: Θέσεις Εργασίας

Electroline Ltd: Θέσεις Εργασίας – Λευκωσία

Η Εταιρεία ELECTROLINE LTD μέλος του Ομίλου ALPAN GROUP, η οποία ειδικεύεται στις πωλήσεις ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών ειδών στην Κύπρο ζητά για άμεση πρόσληψη Πωλητές/τριες στην επαρχία Λευκωσίας, στο καινούργιο κατάστημα στην Λακατάμια.

Καθήκοντα θέσης:

  • Δημιουργία επαγγελματικής εικόνας του καταστήματος
  • Αύξηση πωλήσεων / εργασιών
  • Γνώση των προϊόντων της εταιρείας
  • Εξασφάλιση καθαριότητας και καλής εικόνας των χώρων εργασίας
  • Διασφάλιση ελέγχου ποιότητας κατά την παραλαβή/αποθήκευση/διακίνηση προϊόντων
  • Εφαρμογή της τιμολογιακής πολιτικής της εταιρείας
  • Αποτελεσματική προώθηση των προϊόντων στην αγορά/πελάτες
  • Εφαρμογή την πολιτικής προώθησης / διαφήμισης της εταιρείας (marketing)
  • Παρακολούθηση ανταγωνισμού και τάσεων αγοράς
  • Εισπράξεις
  • Δημιουργία και διατήρηση καλών σχέσεων με πελάτες
  • Δημιουργία αξίας στον πελάτη διαμέσου της ορθής και άρτιας εξυπηρέτησης
  • Έγκαιρη παραγγελία προϊόντων για το κατάστημα
  • Προώθηση όλων των προϊόντων της εταιρείας μέσω των επαφών τους
  • Ανάπτυξη ικανοτήτων πώλησης και εξυπηρέτησης

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Προηγούμενη πείρα θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Καλή Γνώση Η/Υ
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών
  • Συνεχής Εκπαίδευση
  • 13ο μισθό

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση recruitment@electroline.com.cy    με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”. Υποβολή αιτήσεων μέχρι 05 Ιουνίου 2020. Θα ειδοποιηθούν μόνο οι υποψήφιοι που πληρούν τα απαιτούμενα προσόντα.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.