AD 8 code

Ζητείται Γραμματέας

Eveningfall Investments Ltd: Ζητείται Γραμματέας – Λάρνακα

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Διετής, τουλάχιστον, εργασιακή εμπειρία σε παρόμοια θέση ή σε οργάνωση γραφείου / PA.
  • Άπταιστη γνώση και χρήση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας (γραπτά και προφορικά).
  • Πολύ καλή γνώση και χρήση Η/Υ.
  • Άριστη γνώση Microsoft Office – word, excel, power point, outlook, social media correspondence.
  • Αξιοπιστία, εχεμύθεια.
  • Πολύ καλές επικοινωνιακές δεξιότητες, ευχέρεια σε γραπτό και προφορικό λόγο.
  • Πείρα στη χρήση λογισμικών προγραμμάτων λογιστηρίου θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Εξαιρετικές οργανωτικές ικανότητες, δυνατότητα συντονισμού γραφείου.
  • Ανάληψη πρωτοβουλιών και αποφάσεων.
  • Συνεργασία και ομαδικότητα, υπευθυνότητα και συνέπεια.
  • Αποδεδειγμένη ικανότητα να εργάζεται υπό πίεση και σε αυστηρές προθεσμίες, προσοχή στην λεπτομέρεια.

Καθήκοντα:

  • Οργάνωση γραφείου και εκτέλεση καθηκόντων προγραμματισμού (διαχείριση, διαδικαστικά, συστήματα, αρχειοθέτηση).
  • Διαχείριση της ημερήσιας/εβδομαδιαίας/μηνιαίας διάταξης και διοργάνωση συναντήσεων, συνεδριάσεων, εκδηλώσεων εντός και εκτός .
  • Διαχείριση, συνεργασία και επικοινωνία με πελάτες, προμηθευτές και συνεργάτες, σε Κύπρο και εξωτερικό.
  • Σύνταξη κειμένων, ετοιμασία αλληλογραφίας, υπομνημάτων και εκθέσεων, καταγραφή και επεξεργασία δεδομένων.
  • Αρχειοθέτηση και ενημέρωση στοιχείων, φακέλων προσωπικού, πελατών, προμηθευτών και εξωτερικών συνεργατών.
  • Υποστήριξη και διευκόλυνση στην ολοκλήρωση τακτικών εκθέσεων.
  • Ανάπτυξη, εφαρμογή και διατήρηση συστήματος αρχειοθέτησης.
  • Υπευθυνότητα για συντήρηση και καθαριότητα χώρων.
  • Έλεγχος, προετοιμασία και υποβολή παραγγελιών και παρακολούθηση μέχρι την παραλαβή τους.
  • Διατήρηση αγορών ειδών γραφείου και οτιδήποτε άλλο ανατεθεί.
  • Διεκπεραίωση ταξιδιωτικών ρυθμίσεων.
  • Ανάληψη καθηκόντων υποδοχής.
  • Διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου της επιχείρησης.
  • Τιμολόγηση πελατών και συνεργασία με λογιστήριο.
  • Κράτηση και διεκπεραίωση βασικών λογιστικών λογαριασμών και προϋπολογισμών.
  • Διαχείριση διαφόρων θεμάτων ταυτόχρονα – multitasking.
  • Εκτελεί οποιαδήποτε άλλα καθήκοντα του ανατεθούν.

Για τη θέση προσφέρονται:

  • Φιλόξενο εργασιακό περιβάλλον
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Ικανοποιητικό πακέτο αμοιβών / 13ος μισθός/ Κοινωνική ασφάλιση
  • Δωρεάν γεύμα εν ώρα εργασίας, υπόκειται στην πολιτική της εταιρείας

ΑΙΤΗΣΕΙΣ:

Αποστολή αιτήσεως: επισύναψη πρόσφατου Βιογραφικού Σημειώματος και σχετικών πιστοποιητικών/βεβαιώσεων στην ηλεκτρονική διεύθυνση: career@edenresort.com.cy με τίτλο:”Γραμματέας – ANERGOSJOBS.COM”

Eveningfall Investments Ltd, Λεωφ. Αμμοχώστου αρ.38, 7562 Τερσεφάνου, Λάρνακα.