AD 8 code

Ζητείται Εργάτης Συσκευαστηρίου

Alion Vegetables & Fruit Co Ltd: Ζητείται Εργάτης Συσκευαστηρίου – Λευκωσία

Σκοπός θέσης

Είναι υπεύθυνος για την αποτελεσματική επεξεργασία και συσκευασία των παραγόμενων προϊόντων.

Ευθύνες

  • Είναι υπεύθυνος για τη διαλογή και επεξεργασία φρέσκων λαχανικών και φρούτων
  • Μετράει και ζυγίζει τα διάφορα λαχανικά, φρούτα κ.τ.λ.
  • Πλένει και κόβει τις σαλάτες με βάση τις οδηγίες που του δίνονται
  • Ελέγχει αν υπάρχουν χαλασμένα λαχανικά στις σαλάτες και αφαιρεί ελαττωματικά προϊόντα
  • Αναφέρει οποιοδήποτε πρόβλημα εντοπίζει κατά τη διαδικασία στο συσκευαστήριο στον Υπεύθυνο Βάρδιας
  • Φορτώνει τα προϊόντα στον εξοπλισμό επεξεργασίας συσκευασιών
  • Καταγράφει τα συσκευασμένα προϊόντα και τις πληροφορίες παραγγελίας σε συγκεκριμένες φόρμες και αρχεία
  • Μεταφέρει τα συσκευασμένα προϊόντα στα οχήματα μεταφοράς
  • Είναι υπεύθυνος να τηρεί τους κανόνες Συσκευασίας, Υγιεινής και Ασφάλειας που θέτονται από την εταιρεία
  • Άλλα συναφή καθήκοντα

Απαιτούμενη εκπαίδευση και άλλα προσόντα

  • Απόφοιτος Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης

Απαραίτητες δεξιότητες

  • Γνώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Οργανωτικές δεξιότητες και αποτελεσματική διαχείριση χρόνου
  • Αξιοπιστία
  • Ενσυναίσθηση
  • Ομαδικότητα

Αποστολή Βιογραφικού Σημειώματος ηλεκτρονικά στο: careers@alionveg.com

με τίτλο:” Εργάτης Συσκευαστηρίου – ANERGOSJOBS.COM”