Γίνονται δέκτες 2 αιτήσεις για την πλήρωση 2 θέσεων στο τμήμα Marketing

Γίνονται δέκτες 2 αιτήσεις για την πλήρωση 2 θέσεων στο τμήμα Marketing – Λάρνακα

H εταιρεία μας  που εδρεύει στην Λάρνακα  ενδιαφέρεται να συνεργαστεί με άτομα για μόνιμη απασχόληση, στο τμήμα marketing,

Mε βάση την θέση, τα καθήκοντα οι ευθύνες και τα απαιτούμενα προσόντα έχουν ως εξής:

Πολύ καλή γνώση της ελληνικής γλώσσας

Δημιουργία και ανάπτυξη  μιας  ομάδας ατόμων

Ακεραιότητα  χαρακτήρα, οργανωτική και διοικητική ικανότητα ,πρωτοβουλία , υπευθυνότητα και ευθυκρισία.

Συμβολή στην διεξαγωγή  εκπαιδευτικών σεμιναρίων για θέματα της εταιρείας .

Σαν εταιρεία παρέχουμε στους συνεργάτες μας τα έξης:

Συνεχής επαγγελματική εκπαίδευση

Μεγάλες ευκαιρίες καριέρας

Ανταγωνιστικές αμοιβές

BONUS επίτευξης στόχου

Προοπτικές ανάπτυξης σε ένα πολύ ευχάριστο περιβάλλον.

Οι υποψήφιοι που θα ικανοποιούν τα απαιτούμενα προσόντα για την πιο πάνω θέση  θα κληθούν  για την πρώτη αξιολόγηση.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα εδώ:  info.recruitingstr.la@gmail.com  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

(AD-F-52)