AD 8 code

Αντικαρκινικός Σύνδεσμος Κύπρου: Θέση Εργασίας

Αντικαρκινικός Σύνδεσμος Κύπρου: Θέση Εργασίας – Λάρνακα/ Αμμόχωστος

O ΑΝΤΙΚΑΡΚΙΝΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΚΥΠΡΟΥ δέχεται αιτήσεις για την πλήρωση θέσης Οδηγού/ Κλητήρα για μεταφορά ασθενών από τις επαρχίες Αμμοχώστου και Λάρνακας προς τη Λευκωσία.

Κύρια Καθήκοντα:

  • Εκτελεί καθήκοντα οδηγού λεωφορείου στην Υπηρεσία Μεταφοράς Ασθενών με βάση  την επαρχία Αμμοχώστου
  • Μεταφέρει ασθενείς από τις Επαρχίες Αμμοχώστου και Λάρνακας προς τα Ογκολογικά Κέντρα στη Λευκωσία ή από οποιαδήποτε άλλη πόλη του ζητηθεί
  • Συνεργάζεται με τους άλλους οδηγούς της Υπηρεσίας για την καλύτερη εξυπηρέτηση των ασθενών
  • Εκτελεί οποιαδήποτε άλλα καθήκοντα του/της ανατεθούν.

Απαιτούμενα Προσόντα και Προϋποθέσεις:

  • Απολυτήριο Σχολής Μέσης ή Τεχνικής Εκπαίδευσης στο κλάδο της Μηχανικής
  • Κάτοχος επαγγελματικής άδειας οδηγού για μικρό λεωφορείο 13 θέσεων και άνω

Το ωράριο εργασίας είναι 38 ώρες εβδομαδιαίως με βάση την  5νθήμερη εβδομάδα εργασίας. Ανάλογα με τις ανάγκες του Συνδέσμου  ο κάτοχος της θέσης μπορεί να εργάζεται σε ευέλικτο ωράριο ενώ απαιτείται να υπάρχει ταχεία ανταπόκριση σε έκτακτες ανάγκες εκτός του κανονικού ωραρίου.

Πακέτο Ωφελημάτων: Παρέχεται μισθός αναλόγως προσόντων και εμπειρίας, ταμείο προνοίας, ιατροφαρμακευτική περίθαλψη.

Οι ενδιαφερόμενοι πρέπει να συμπληρώσουν το έντυπο πρόσληψης του Αντικαρκινικού Συνδέσμου Κύπρου, το οποίο μπορούν να προμηθευτούν  πατώντας εδώ  ή από τα γραφεία του Συνδέσμου. Η αίτηση να παραδοθεί στα γραφεία του Συνδέσμου ή να σταλεί στην ηλεκτρονική διεύθυνση info@anticancersociety.org.cy  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM” μέχρι την Παρασκευή 27 Μαϊου, 2020.