AD 8 code

Ζητούνται Ιατροί

CDM Medical Group: Ζητούνται Ιατροί – Λεμεσός

Ο βραβευμένος όμιλος δερματολογίας, πλαστικής χειρουργικής και μεταμόσχευσης μαλλιών CDM Medical Group αναζητά Ιατρούς σε Αναμονή για Ειδικότητα για πλήρη απασχόληση στη Λεμεσό

Απαραίτητα προσόντα:

  • Ειδίκευση σε Δερματολογία και Πλαστική Χειρουργική θα γίνει δεκτή
  • Ιατρός Γενικής Ιατρικής θα γίνει δεκτός
  • Πτυχίο ιατρικής
  • Άριστη γνώση αγγλικών (γνώση επιπλέον ξένων γλωσσών θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα)
  • Ικανότητα επικοινωνίας και συνεργασίας
  • Οργάνωση, συνέπεια, υπευθυνότητα
  • Προσφέρεται υψηλό πακέτο αποδοχών.

Καθήκοντα

  • Τήρηση των προτύπων ποιότητας και πρακτικής του ομίλου
  • Παροχή υψηλού επιπέδου φροντίδας των ασθενών

Παρακαλούμε, αποστείλατε το βιογραφικό σας σημείωμα στο kkarousou@cosmeticdermamedicine.gr

με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

Τηλ. 96388638