AD 8 code

Peletico Ltd: Θέση Εργασίας

Peletico Ltd: Ζητείται Πωλητής/ Πωλήτρια – Πάφος

Ο Όμιλος Εταιρειών Πελέτικο ζητά να προσλάβει έμπειρο στέλεχος με δυναμική και ευχάριστη προσωπικότητα για τη θέση του Πωλητή/τρια για την προώθηση χρωμάτων, βερνικιών και άλλων οικοδομικών υλικών με έδρα την Πάφο.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Απόφοιτος/η τριτοβάθμιας εκπαίδευσης.
  • Τουλάχιστο 3 χρόνια πείρα σε πωλήσεις.
  • Πείρα σε πωλήσεις χρωμάτων και οικοδομικών υλικών θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα.
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας.
  • Πολύ καλή γνώση προγραμμάτων ηλεκτρονικού υπολογιστή (Microsoft Office).
  • Ευχάριστη προσωπικότητα με ικανότητα οργάνωσης, ανάληψης πρωτοβουλιών.
  • Απαλλαγμένος στρατιωτικών υποχρεώσεων.

Καθήκοντα:

  • Προώθηση χρωμάτων-βερνικιών και άλλων οικοδομικών υλικών.
  • Εξυπηρέτηση πελατών.

Απολαβές και ωφελήματα:

Προσφέρεται ικανοποιητικός μισθός, αναλόγως των προσόντων και της επαγγελματικής πείρας.

Αιτήσεις:

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού. Οι ενδιαφερόμενοι να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα, μέχρι τις 22 Μαΐου 2020, στην ηλεκτρονική διεύθυνση peletico@peletico.com

ΠΕΛΕΤΙΚΟ ΛΤΔ

Τ.Θ. 21326, 1506 Λευκωσία

Τηλ.  22482265,  Φαξ 22481757