AD 8 code

Ζητείται Κοπέλα για Γραφείο

Christo & Best Homes Ltd: Ζητείται Κοπέλα για Γραφείο – Λευκωσία

Ζητείται κοπέλα για γραφείο για προσωρινή και μερική εργασία με τα ακόλουθα προσόντα:

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Άριστες γνώσεις Ηλεκτρονικού υπολογιστή και Διαδικτύου
  • Άριστες γνώσεις της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Επικοινωνιακή ικανότητα
  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Πτυχίο σε Marketing θα θεωρηθεί ως εξτρά προσόν.

Αρμοδιότητες:

  • ‘Έρευνα στο διαδίκτυο για διάφορα θέματα (υγεία-διατροφή-άσκηση-ψυχαγωγία-επίκαιρα κτλ)
  • Εύρεση κατάλληλου υλικού στο διαδίκτυο όπως φωτογραφίες και βίντεο
  • Δακτυλογράφηση κειμένων και επιστολών
  • Αρχειοθέτηση
  • Διαχείριση emails και μηνυμάτων

Αποστολή Βιογραφικού Σημειώματος ηλεκτρονικά στο: hachristos@gmail.com  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”