AD 8 code

Pet People Ltd: Θέσεις Εργασίας

Pet People Ltd: Θέσεις Εργασίας – Λεμεσός

H  Εταιρεία μας PET PEOPLE LTD επιθυμεί να προσλάβει Full Time/Part-Time ΠΩΛΗΤΕΣ/ΤΡΙΕΣ για τα καταστήματα μας στη Λεμεσό!!!

Necessary qualifications

Προσόντα:

  • Να αγαπάει τα ζωάκια.
  • Ευχάριστη προσωπικότητα και ομαδικότητα
  • Υπεύθυνος/η και Δραστήριος/ια .
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ικανότητες προωθήσεις προϊόντων
  • Θέληση να μάθει και να εργαστεί.
  • Καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Γνώσεις Υπολογιστών
  • Προηγούμενη εμπειρία δεν είναι απαραίτητη αλλα θα θεωρηθεί θετικό.
  • Άδεια οδήγησης θα θεωρηθεί θετικό.

Responsibilities of the job

Καθήκοντα:

  • Διασφαλίζει την άριστη εξυπηρέτηση των πελατών
  • Διαχείριση και παρουσίαση εμπορευμάτων
  • Άριστη συνεργασία με τα υπόλοιπα μέλη της ομάδας

Benefits

Οφέλη:

  • Δωρεάν εκπαίδευση
  • Προοπτικές προσωπικής εξέλιξης μέσα σε ένα δυναμικά αναπτυσσόμενο περιβάλλον εργασίας.
  • Φιλικό και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

Applications

Για να αιτηθείτε:

Αν σας ενδιαφέρει παρακαλώ στείλτε mail το βιογραφικό σας  αναγράφοντας τον κωδικό HR/TPS/0520  στο jobs@petpeoplecyprus.com