AD 8 code

Tradepulse Ltd: Θέση Εργασίας

Tradepulse Ltd: Θέση Εργασίας – Λεμεσός

Ζητείται εξωτερικός πωλητής-παραγγελιολήπτης στον τομέα FMCG προϊόντων για Υπεραγορές, SuperMarkets, Εστιατόρια, περίπτερα κτλ.

Καθήκοντα

• Διαχείριση υφιστάμενου πελατολογίου και ανάπτυξη νέου

• Επισκέψεις σε πελάτες με σκοπό την πώληση και λήψη παραγγελιών

• Παρουσίαση των προϊόντων της εταιρείας σε υφιστάμενους/ υποψήφιους πελάτες και

• διαπραγμάτευση-συμφωνία όρων συνεργασίας σε υφιστάμενους και νέους πελάτες.

Απαραίτητα προσόντα

– Γνώση και εμπειρία στις εξωτερικές πωλήσεις

– Γνώση της Κυπριακής αγοράς και εμπειρία στον χώρο των FMCG προϊόντων

– Ικανότητα στην οργάνωση

– Ικανότητα στην επικοινωνία

– Δίπλωμα αυτοκινήτου

– Ακεραιότητα χαρακτήρα

– Διαμονή στη Λεμεσό

Για περισσότερες πληροφορίες, παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι να στείλουν σχετικό βιογραφικό σημείωμα στο e-mail: info@tradepulse.ltd  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”