AD 8 code

Ζητούνται Εργάτες/ Εργάτριες

Γαλακτοκομείο Χατζηπιερής: Ζητούνται Εργάτες/ Εργάτριες – Λάρνακα

To Γαλακτοκομείο Χατζηπιερής για άμεση πρόσληψη:

Εργάτες/Εργάτριες για τα τμήματα παραγωγής και συσκευασίας στο εργοστάσιο στην Αθηένου (Λάρνακα).

Καθήκοντα:

  • Παραγωγή
  • Συσκευασία προϊόντων
  • Καθαριότητα

Προσόντα:

  • Διάθεση για μάθηση
  • Προσοχή στη λεπτομέρεια
  • Συνεργάσιμος /η

Για περισσότερες πληροφορίες παρακαλώ επικοινωνήστε στο τηλ: 24523100 ή στο 24523131 και για βιογραφικά στο email: info@hadjipieris.com  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

A.HADJIPIERIS DAIRY FACTORY is looking to hire staff for the production and packing of dairy products. (The factory is in Athienou Industrial area)

Responsibilities:

  • Production
  • Packing
  • Cleaning of the production and packing areas

Requirements:

  • Willing to learn
  • Attention to detail
  • Cooperate with the rest of the staff

For more details please contact us : Tel no: 24523131 or email your details/cv at: info@hadjipieris.com  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”