AD 8 code

Ζητείται Floral Designer – Διακοσμητής/τρια

Cosmea Gardens Ltd: Ζητείται Floral Designer – Διακοσμητής/τρια – Λάρνακα

Η εταιρεία Cosmea Gardens Ltd ζητά να προσλάβει άτομο για εργασία στην Λάρνακα:

Προσόντα:

  • -Γνώσεις Ανθοδιακόσμησης και δημιουργίας ανθοσυνθέσεων και μπουκέτων
  • -Επικοινωνιακή Ικανότητα
  • -Ευχάριστη Προσωπικότητα
  • -Γνώση Ρωσικών ( θα θεωρηθεί προτέρημα)

Καθήκοντα

  • -Εξυπηρέτηση Πελατών και Ταμείο
  • -Δημιουργία ανθοσυνθέσεων και μπουκέτων
  • -Ραντεβού με Πελάτες για έκδοση Προσφοράς για Διακοσμήσεις Γάμων και Δεξιώσεων
  • -Ανθοδημιουργίες για Γάμους και Δεξιώσεις
  • -Υποχρεωτική η εργασία και σαββατοκυρίακο

Οι ενδιαφερόμενοι που πληρούν τα κριτήρια, παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση: info@cosmeagardens.com

Τηλέφωνο Επικοινωνίας: 24638777

Our company Cosmea Gardens Ltd wants to employ a qualified florist in Larnaca, with the following qualifications:

  • -Knowledge of flower arrangements and flower bouquet creations
  • -Happy Personality
  • -Knowledge of English Language
  • -Knowledge of Russian Language(its a plus)

Duties:

  • -Cashier
  • -Preparation of Flower arrangements and bouquets
  • -Meeting with Customers for Tenders on Wedding and Events decorations
  • -Responsible for wedding decorations and Events
  • -Mandatory to work on weekends

Applications should be sent to our company’s email: info@cosmeagardens.com