AD 8 code

Ζητείται Οδηγός / Διανομέας

Frescomarket: Ζητείται Οδηγός / Διανομέας – Λεμεσός

H εταιρεία Frescomarket που δραστηριοποιείται στον τομέα λιανικής πώλησης στη Λεμεσό αναζητά οδηγούς για πλήρη απασχόληση για να εκτελούν καθήκοντα διανομέα.

Καθήκοντα

  • Φόρτωση και εκφόρτωση προϊόντων
  • Παράδοση πακέτων και προϊόντων

Προσόντα

  • Κάτοχος άδειας οδήγησης
  • Γνώση του οδικού δικτύου της Λεμεσού
  • Λευκό ποινικό μητρώο
  • Προϋπηρεσία σε παρόμοια θέση θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν
  • Άριστη γνώση της Ελληνικής και πολύ καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Υψηλό αίσθημα ευθύνης, ευγένειας και ακεραιότητα
  • Δυνατότητα εργασίας κάτω από πίεση

Εάν η θέση σας ενδιαφέρει , παρακαλώ αποστείλετε βιογραφικό στην ηλεκτρονική διεύθυνσηinfo@frescomarket.com.cy  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM” ή στο κινητό 97673185 Χριστόφορος, αναγράφοντας τη θέση ‘Διανομέας’. Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χαρακτήρα.