AD 8 code

Ζητείται Νοσηλευτής/ Νοσηλεύτρια

Pedieos IVF Center: Ζητείται Νοσηλευτής/ Νοσηλεύτρια – Λευκωσία

Η κλινική εξωσωματικής γονιμοποίησης Πεδιαίος στη Λευκωσία, αναζητά Νοσηλευτή/Νοσηλεύτρια για άμεση εργοδότηση με πλήρη ή μερική απασχόληση.

Προσόντα

  • Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής και Ελληνικής γλώσσας. Η γνώση άλλης γλώσσας θα θεωρηθεί ως επιπλέον προσόν
  • Πολύ καλή γνώση ηλεκτρονικού υπολογιστή
  • Προηγούμενη πείρα 1-2 ετών
  • Κάτοχος πτυχίου νοσηλευτικής

Καθήκοντα

  • Επίβλεψη και συντονισμός εργασίας και συντονισμός γιατρού και εμβρυολόγων
  • Φροντίδα ασθενών και δοτριών ωαρίων
  • Τήρηση μητρώου ασθενών
  • Αιμοληψία
  • Βοήθεια κατά τη διάρκεια βιοψίας θυροειδή
  • Παραγγελία αναλώσιμων και φαρμάκων
  • Ενημέρωση ηλεκτρονικών φακέλων των ασθενών
  • Προετοιμασία δωματίου ωοληψίας/εμβρυομεταφοράς πριν από κάθε διαδικασία
  • Βοήθεια κατά τη διάρκεια ωοληψίας
  • Υπερηχογράφημα κατά τη διάρκεια εμβρυομεταφοράς

Μισθός αναλόγως προσόντων.

Η κλινική είναι ημερήσιας νοσηλείας (Δευτέρα – Σάββατο) χωρίς νυχτερινές βάρδιες. Το πόστο μπορεί να είναι part-time ή full-time. Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στο email strokoudes@pedieosivf.com.cy ή μπορούν να επικοινωνήσουν τηλεφωνικά στο 22670850.