AD 8 code

G.A.P. Vassilopoulos Group: Θέση Εργασίας

G.A.P. Vassilopoulos Group: Θέση Εργασίας – Λεμεσός

Ο Όμιλος G.A.PVassilopoulos ιδρύθηκε το 1964. Σήμερα, το συγκρότημα εργοδοτεί πέραν των 1.200 ατόμων και δραστηριοποιείται μέσω 3.000 γραφείων και συνεργατών σε όλη την Κύπρο, το Ηνωμένο Βασίλειο, την Ολλανδία, τη Γερμανία, την Ιρλανδία, το Βέλγιο, το Λουξεμβούργο, και το Ισραήλ.

Ζητούμε για άμεση πρόσληψη άτομα για τη θέση Merchandiser για την επαρχία Λεμεσού και Λευκωσίας.

Καθήκοντα:

  • Εξυπηρέτηση του πελάτη, στα διάφορα σημεία πωλήσεων
  • Σωστή τοποθέτηση των προϊόντων του πελάτη, με βάση την πολιτική ή τις οδηγίες που θα δίνονται ανάλογα με τον πελάτη
  • Ενημέρωση λογισμικού συστήματος

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Άδεια οδήγησης
  • Γνώσεις Αγγλικής γλώσσας
  • Τoυλάχιστον 2 χρόνια πείρα θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στη διεύθυνση careers@gapgroup.com αναφέροντας τον αριθμό της θέσης: GAP-0320-ΜΕ .

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικής διαχείρισης.

Θα ειδοποιηθούν μόνο τα άτομα που θα επιλεγούν για προσωπική συνέντευξη.