AD 8 code

M.S.Jacovides & Co Ltd: Θέση Εργασίας

M.S.Jacovides & Co Ltd: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Ιατρικός Επισκέπτης

Η εταιρεία Μ.Σ Ιακωβίδης & Σια Λτδ., μέλος του Ομίλου MSJ, η οποία δραστηριοποιείται στην εισαγωγή, διανομή και προώθηση φαρμακευτικών και παραφαρμακευτικών προϊόντων, ιατροτεχνολογικών προϊόντων και προϊόντων υγείας ευρείας κατανάλωσης, επιθυμεί να προσλάβει Ιατρικό Επισκέπτη για την επιστημονική ενημέρωση και προώθηση φαρμακευτικών και παραφαρμακευτικών προϊόντων.

Κύρια Καθήκοντα

  • Η προώθηση προϊόντων της εταιρείας σε υφιστάμενο και νέο πελατολόγιο και παράλληλα η συστηματική ενημέρωση του πελατολογίου για υφιστάμενα και νέα προϊόντα.
  • Η διερεύνηση εξειδικευμένων αναγκών του πελατολογίου και η παρουσίαση προτάσεων κάλυψης τους.
  • Η ενίσχυση των υφιστάμενων σχέσεων και η ανάπτυξη νέων συνεργασιών με τους επαγγελματίες υγείας.
  • Η σωστή διαχείριση χρόνου, ακολουθώντας τις οδηγίες του αρμόδιου.
  • Η πραγματοποίηση παρουσιάσεων σε διάφορες εκδηλώσεις με σκοπό την ενημέρωση για τα προϊόντα της εταιρείας.
  • Η συμμετοχή σε ιατρικά συνέδρια και άλλες εκδηλώσεις με σκοπό την ενημέρωση και προώθηση των προϊόντων της εταιρείας.
  • Η σύνταξη αναφορών, ενεργειών, προτάσεων και αποτελεσμάτων με χρήση ψηφιακών μέσων.
  • Η συνεχής μελέτη και ενημέρωση του σχετικού εκπαιδευτικού υλικού

Απαιτούμενα Προσόντα και Εμπειρία

  • Πανεπιστημιακό πτυχίο Φαρμακευτικής, Βιολογίας, Χημείας, Ιατρικού Επισκέπτη ή άλλων συναφών κλάδων.
  • Εργασιακή πείρα τουλάχιστον 3 ετών ως Ιατρικός Επισκέπτης για φαρμακευτικά και παραφαρμακευτικά προϊόντα.
  • Πολύ καλή γνώση και χρήση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.
  • Πολύ καλός χειρισμός Η/Υ και εφαρμογών γραφείου (Word, Excel, PowerPoint).
  • Άδεια οδήγησης αυτοκινήτου

  Η εταιρεία προσφέρει

  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων και εργασιακής πείρας
  • Ταμείο Προνοίας
  • Ιδιωτική Ασφάλεια Υγείας για Νοσοκομειακή Περίθαλψη
  • Χρήση αυτοκινήτου που παρέχεται από την εταιρεία
  • Ευκαιρίες ανέλιξης και συνεχούς επιμόρφωσης.
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως υποβάλουν την αίτηση τους μέχρι τις 10/04/2020 στο e-mail: Maria.Zacharaki@msjgroup.com  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”
Όλες οι αιτήσεις θα θεωρηθούν αυστηρά εμπιστευτικές.