AD 8 code

Miele Cyprus: Θέσεις Εργασίας

Miele Cyprus: Θέσεις Εργασίας – Λευκωσία

Το όραμά μας
Η Miele είναι η πιο έμπιστη και επιθυμητή premium μάρκα στον κόσμο

Ο Σκοπός μας
Πάντα Καλύτερα. Δημιουργούμε δυνατές εμπειρίες επαναπροσδιορίζοντας την τελειότητα παντού και κάθε στιγμή

Οι Αξίες μας
Ειλικρίνεια, Συνέπεια, Διαχρονικότητα, Διαφορετικότητα

Η Miele είναι ανεξάρτητη οικογενειακή επιχείρηση από την ίδρυσή της το 1899 και παραμένει προσηλωμένη στους ιδιοκτήτες, εργαζόμενους, πελάτες, προμηθευτές και στο περιβάλλον.
Η εταιρεία επικεντρώνεται αποκλειστικά στη μάρκα Miele στην κατηγορία προϊόντων Premium & συγκεκριμένα στην κατασκευή οικιακών συσκευών για την κουζίνα, για τον χώρο της φροντίδας των ρούχων και για την περιποίηση δαπέδων όπως επίσης και συσκευών για χρήση σε εμπορικές δραστηριότητες και ιατρικές εγκαταστάσεις («Miele Professional»). Στρατηγικό όραμα είναι η εδραίωση της μάρκας ως προτιμώμενης του κλάδου σε όλες τις αγορές ενδιαφέροντος.

Αναζητούμε: Λειτουργός εξυπηρέτησης πελατών  – After sale service administrator
Miele Cyprus Branch, Λευκωσία

Βασικά Καθήκοντα

  • Διαχείριση αναγκών των πελατών δια θέματα after sale service
  • Παραγγελίες και διαχείρισης αποθεμάτων ανταλλακτικών
  • Προγραμματισμός εντολών τεχνικού τμήματος για άμεση και αποτελεσματική εξυπηρέτηση των πελατών MIELE
  • Ποιοτικές και ποσοτικές μετρήσεις αποτελεσμάτων

Απαιτούμενα Προσόντα

  • Άνεση στη χρήση Office Applications, καθώς και ERP / CRM συστημάτων
  • Εκπαίδευση / Σπουδές σχετικές με Business κατεύθυνση
  • Υπευθυνότητα για την επίτευξη στόχων με ομαδική συνεργασία και δέσμευση για το αποτέλεσμα
  • Συνεχής ενθουσιασμός για το χώρο των πωλήσεων, υπευθυνότητα και επαγγελματισμός
  • Προσαρμοστικότητα στις αλλαγές  και δυναμισμός στην επίλυση προβλημάτων
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες και άνεση στον προφορικό λόγο

Η εταιρεία παρέχει

  • Προοπτικές εξέλιξης, τόσο με ευκαιρίες επαγγελματικής ανέλιξης όσο και προσωπικής ανάπτυξης
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Ευχάριστο και δημιουργικό περιβάλλον εργασίας

Αποστολή βιογραφικού στη διεύθυνση:
marios.zenonos@miele.com
andri.avgousti@miele.com

με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”