AD 8 code

Φάνος Ν. Επιφανίου Δ.Ε. Λτδ: Θέση Εργασίας

Φάνος Ν. Επιφανίου Δ.Ε. Λτδ: Θέση Εργασίας – Λεμεσός

Λειτουργός Υποστήριξης Πωλήσεων (Sales Administrator)

Η εταιρεία Φάνος Ν. Επιφανίου Δ.Ε. Λτδ ζητά να προσλάβει άτομο δραστήριο για τη θέση του Λειτουργού Υποστήριξης Πωλήσεων για το κατάστημα Epiphaniou Bath& Floors στη Λεμεσό.

Κύρια Καθήκοντα

  • Ευθύνη για τη διαχείριση του ταμείου που περιλαμβάνει έκδοση τιμολογίων, αποδείξεις, καταθέσεις κτλ.
  • Συντονισμός με το Κέντρο Διανομής και τους πελάτες για την έγκαιρη παράδοση προϊόντων.
  • Άνοιγμα κωδικών στο λογισμικό σύστημα και ευθύνη για τη διαδικασία επιτόπιων αγορών
  • Υποστήριξη στην ετοιμασία προσφορών και καταχώρηση παραγγελιών πελατών.
  • Επικοινωνία με πελάτες για διαχείριση εισπράξεων.

Κύρια Προσόντα

  • Διετής τουλάχιστον εμπειρία σε ανάλογη θέση.
  • Πολύ καλές γνώσεις Λογιστικής.
  • Πτυχίο στη Διοίκηση Επιχειρήσεων ή άλλο συναφή κλάδο θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Εξαιρετικές γνώσεις ηλεκτρονικού υπολογιστή.
  • Εξαιρετικές δεξιότητες διαπροσωπικής επικοινωνίας και ομαδικότητας.
  • Άριστη γνώση της ελληνικής και πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας .
  • Γνώση Ρωσικής γλώσσας θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

Απολαβές

Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων και πείρας.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν βιογραφικό σημείωμα μέχρι τις 22 Μαρτίου 2020, δηλώνοντας τη θέση, στο hr@epiphaniou.com  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”  ή φαξ: 22431534. Παρακαλώ διαβάστε τη Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Εργαζομένων προτού αποστείλετε την αίτηση σας.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.