AD 8 code

Joyas Trading Ltd: Θέση Εργασίας

Joyas Trading Ltd: Θέση Εργασίας – Λάρνακα

Εξωτερικός Πωλητής/ Πωλήτρια

Ζητείται εξωτερικός πωλητής/τρια για μόνιμη απασχόληση από την εταιρεία εισαγωγών accessories – τουριστικών ειδών/souvenirs Joyas Trading Ltd, που εδρεύει στη Λάρνακα με πελατολόγιο σε όλες τις πόλεις και τουριστικές περιοχές της Κύπρου, για προώθηση των προιόντων της.

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Αποτελεσματικός/ή στις πωλήσεις
  • Επικοινωνιακή ικανότητα
  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Εμπειρία 2-3 ετών στο χώρο των πωλήσεων. Επιπρόσθετο προσόν η εμπειρία στον σχετικό κλάδο.

Καθήκοντα:

  • Παρακολούθηση & υποστήριξη πελατολογίου μέσω τακτικών επισκέψεων σε Παγκύπρια βάση.
  • Ανάπτυξη νέου πελατολογίου.
  • Ανάπτυξη και διατήρηση καλών διαπροσωπικών σχέσεων με την πελατεία.
  • Επίτευξη των στόχων πωλήσεων της εταιρείας.
  • Είσπραξη από πελάτες.

Προσφέρεται:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών- Μισθός + Προμήθεια επι των πωλήσεων
  • Bonus επίτευξης στόχων
  • Ταμείο προνοίας/κοινωνική ασφάλιση
  • Εταιρικό αυτοκίνητο
  • Εταιρικό τηλέφωνο.
  • Δυνατότητες μεγάλης επαγγελματικής ανέλιξης

Αποστολή Βιογραφικού Σημειώματος ηλεκτρονικά στο:  Joyastrading@gmail.com   με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

Όλα τα βιογραφικά θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.

Για περαιτέρω πληροφορίες απευθυνθείτε στο τηλέφωνο 99116745.