AD 8 code

KARMA Water: Θέση Εργασίας

KARMA Water: Ζητείται Υπεύθυνη Καταστήματος – Λεμεσός

Η εταιρεία KARMA Water, λόγω της αύξησης του κύκλου εργασιών της, ζητά να προσλάβει άτομο για πλήρωση νέας θέσης εργασίας με έδρα την Λεμεσό.

Θέση:Υπεύθυνη Καταστήματος

Περιγραφή Θέσης:

Το άτομο που θα επιλεγεί θα είναι υπεύθυνο να εφαρμόζει και να εποπτεύει όλες τις διεργασίες του καταστήματος που αφορούν την διοίκηση, προώθηση, πώληση των προϊόντων και υπηρεσιών της επιχείρησης καθώς επίσης και εξυπηρέτηση πελατών.

Ωράριο:
Δευτέρα-Τρίτη-Πέμπτη-Παρασκευή: 09:00-13:00 & 14:00-18:00
Τετάρτη-Σάββατο: 09:00-13:00

Απαραίτητα Προσόντα:
Ευχάριστο και επικοινωνιακό άτομο
Άριστη γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
Άριστη γνώση Η/Υ
Οργανωτικές και διοικητικές ικανότητες
Γνώσεις πωλήσεων
Άνεση στις διαπροσωπικές σχέσεις
Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
Ικανότητα ανάληψης πρωτοβουλιών
Εντιμότητα, υπευθυνότητα, ευγένεια & συνέπεια

Επιπλέον προσόντα (μη απαραίτητα)
Γνώση μηχανολογικών & υδραυλικών εγκαταστάσεων