AD 8 code

Ζητείται Πολιτικός Μηχανικός Εργοταξίου

Ν. Γαβριήλ & Υιοί Λτδ: Ζητείται Πολιτικός Μηχανικός Εργοταξίου – Λευκωσία

Η Εταιρεία Ν. Γαβριήλ & Υιοί Λτδ, που δραστηριοποιείται στον κατασκευαστικό τομέα, λόγω ανάληψης νέων έργων, δέχεται αιτήσεις για άμεση πλήρωση της πιο κάτω θέσης:

ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΕΡΓΟΤΑΞΙΟΥ

Καθήκοντα και Ευθύνες:

  • Προγραμματισμός Έργου
  • Οργάνωση των δραστηριοτήτων και εποπτείας του εργατικού δυναμικού
  • Οργάνωση και συντονισμός των υπεργολάβων
  • Έγκαιρη παραγγελία υλικών
  • Έλεγχος ποιότητας, διαχείρισης κόστους και επιμετρήσεις
  • Τήρηση χρονοδιαγραμμάτων και προϋπολογισμών του υπό εκτέλεση έργου
  • Διαχείριση υγείας και ασφάλειας
  • Αναφορές προόδου

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Πτυχίο Πολιτικής Μηχανικής
  • Μέλος Ε.Τ.Ε.Κ. ή Τ.Ε.Ε.