AD 8 code

Othon Ghalanos Ltd: Θέση Εργασίας (μισθός €1.100)

Othon Ghalanos Ltd: Θέση Εργασίας (μισθός €1.100) – Λεμεσός

ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

Η Εταιρεία ΟΘΩΝ ΓΑΛΑΝΟΣ ΛΤΔ από τους μεγαλύτερους Εισαγωγείς  και Διανομείς Ποτών στην Κύπρο ενδιαφέρεται να προσλάβει νεαρό άτομο στο Τμήμα Επιχειρήσεων στα κεντρικά της γραφεία στην Λεμεσό.

Γενικά Καθήκοντα:

  • Προετοιμασία, υποβολή και διεκπεραίωση παραγγελιών
  • Αλληλογραφία με τους προμηθευτές της Εταιρείας
  • Ετοιμασία στατιστικών και αναλύσεων των διαφόρων εμπορευμάτων

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Πτυχίο Αγγλόφωνου Πανεπιστημίου στα Οικονομικά,  Διοίκηση Επιχειρήσεων, Marketing, Logistics ή άλλο συναφή κλάδο
  • Άριστη γνώση MS Office
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Επικοινωνιακή ικανότητα
  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Ομαδικό πνεύμα