AD 8 code

Ζητείται Βοηθός Οδοντιάτρου

Dr George ELEFTHERIOU Dental Clinic: Ζητείται Βοηθός Οδοντιάτρου – Λεμεσός

Το οδοντιατρείο Dr George ELEFTHERIOU Dental Clinic στη Λεμεσό, ενδιαφέρεται να προσλάβει κοπέλα για να εργαστεί ώς βοηθός οδοντιάτρου με ωράριο μερικής απασχόλησης (3 μέρες την εβδομάδα) ώς ακολούθως:

Δευτέρα: 9-1 (πρωί) και 3-7 (απόγευμα)

Τρίτη και Πέμπτη: 9-5 (συνεχόμενα)

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Επικοινωνιακή ικανότητα
  • Ευχάριστη προσωπικότητα

Καθήκοντα

Υποδοχή ασθενών, προετοιμασία του ιατρείου και βοήθεια κατά τη διάρκεια της εξέτασης/θεραπείας, καθαρισμός και αποστείρωση εργαλείων, τηλεφωνική διευθέτηση ραντεβού.

Αποστολή Βιογραφικού Σημειώματος ηλεκτρονικά στο: dreleftherioug@primehome.com  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

Για περαιτέρω πληροφορίες απευθυνθείτε στο τηλέφωνο 25748066