AD 8 code

Ζητείται Πωλητής/ Πωλήτρια σε κατάστημα οπτικών ειδών

Eyemotion Ltd: Ζητείται Πωλητής/ Πωλήτρια – Λευκωσία

Το κατάστημα οπτικών ειδών και γυαλιών ηλίου Εyemotion Ltd ,  αναζητά Πωλητή/τρια  για πλήρη
ή μερική απασχόληση για τα κατάστημα της στην Επαρχεία Λευκωσίας που βρίσκεται στην οδό Λήδρας.

Καθήκοντα

  • Διασφαλίζει την άριστη εξυπηρέτηση των πελατών
  • Παρουσίαση/προώθηση επώνυμων γυαλιών ηλίου και οπτικών ειδών

Προσόντα

  • Ευχάριστη προσωπικότητα και ομαδικότητα
  • Ικανότητες προώθησης πωλήσεων
  • Καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας

Παρακαλώ σημειώστε ότι μόνο τα υποψήφια άτομα που πληρούν τα πιο πάνω θα ενημερωθούν για συνέντευξη. Παρακαλούμε να στείλετε το βιογραφικό στην ηλεκτρονική διεύθυνση  eyemotionoptical@hotmail.com με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”