AD 8 code

Ζητούνται Υπάλληλοι Υποδοχής

C.N.S. Tsanos Ltd: Ζητούνται Υπάλληλοι Υποδοχής – Λεμεσός

H εταιρεία C.N.S. TSANOS LTD, με δραστηριότητα τη διεύθυνση ξενοδοχείων και οργανωμένων διαμερισμάτων ζητά για μόνιμη και άμεση πρόσληψη υπαλλήλους υποδοχής.

Προσόντα
Προϋπηρεσία ενός έτους σε αντίστοιχη θέση.
Γνώση της ελληνικής, αγγλικής και ρωσικής γλώσσας
Καλή γνώση χειρισμού Η/Υ.
Γνώση διαχείρισης κρατήσεων και προγράμματος THEOVA PMS SYSTEM θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

Καθήκοντα
Διαχείριση κρατήσεων
Εξυπηρέτηση πελατών/επισκεπτών

Όλες οι θέσεις είναι σε πενθήμερη βάση, με πρόνοιες της ξενοδοχειακής νομοθεσίας. Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό τους στο email: career@tsanotel.com  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”, να τηλεφωνήσουν στο 25717840 (κα Βίκυ, κα Ευπραξία) ή να συμπληρώσουν αίτηση στο ξενοδοχείο – ώρες 08:30-13:30 καθημερινά.
Ξενοδοχείο TSANotel: Γεωργίου Ά 85, Ποταμός Γερμασόγειας, 4048, Λεμεσός
Τελευταία ημερομηνία υποβολής αιτήσεων 10/03/2020
Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν άκρας εμπιστευτικότητας.