AD 8 code

Exclusive by Andreotti: Θέση Εργασίας

Exclusive by Andreotti: Ζητείται Υπεύθυνος/η για το Τμήμα Χαλιών – Λεμεσός

Η εταιρεία επίπλων Exclusive by Andreotti ζητεί να προσλάβει Υπεύθυνο για το Τμήμα Χαλιών με εμπειρία στο Interior Design, καθώς και Interior Designer για πλήρη απασχόληση στο κατάστημά της στη Λεμεσό.

Κύρια Καθήκοντα

  • Να θέτει σε εφαρμογή τη στρατηγική και τις κατευθυντήριες γραμμές της εταιρείας, για τοποθέτηση, παρουσίαση και προώθηση των προϊόντων στο Τμήμα Χαλιών της εταιρείας.
  • Σχεδιασμός / Πωλήσεις / Δειγματισμός εντός και εκτός του καταστήματος.
  • Εξυπηρέτηση πελατών εντός και εκτός του καταστήματος.
  • Υπεύθυνος για τη διακόσμηση και ομαλή λειτουργία του Τμήματος Χαλιών της εταιρείας.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εμπειρία στην προώθηση και πώληση χαλιών.
  • Πολύ καλή γνώση Ελληνικών και Αγγλικών.
  • Η γνώση Ρωσικών θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Δραστήριος και δυναμικός χαρακτήρας.
  • Ευχάριστη προσωπικότητα με επικοινωνιακές δεξιότητες και πνεύμα ομαδικότητας.

Πακέτο Απολαβών

  • Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο απολαβών, αναλόγως προσόντων και πείρας.

Αιτήσεις:

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση dora@andreotti.com.cy, με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM” ενώ για πληροφορίες μπορούν να καλούν στο 25721128.