AD 8 code

Ζητείται Αποθηκάριος

Cyprus Import Corporation: Ζητείται Αποθηκάριος – Λευκωσία

H Cyprus Import Corporation, γενικός αντιπρόσωπος της Mercedes-Benz στην Κύπρο, ζητά να προσλάβει προσοντούχο άτομο για την θέση του Αποθηκάριου στην αποθήκη της εταιρείας στην Λευκωσία.

Γενικά καθήκονται και ευθύνες:

Διανομή ανταλλακτικών και υλικών απο τα ράφια στα σημεία πωλήσεων ή στον χώρο αποστολών, παραλαβή και τοποθέτηση ανταλλακτικών/υλικών, μάζεμα ανταλλακτικών και προετοιμασία διανομής τους, διατήρηση της αποθήκης σε καθαρή κατάσταση, εκτέλεση χρεών διανομέα.

Απαιτούμενα Προσόντα:

Απολυτήριο λυκείου/τεχνικής σχολής, προηγούμενη εργασιακή πείρα σε παρόμοια θέση, γενική γνώση χρήσης ηλεκτρονικών υπολογιστών (πέραν του διαδικτύου), καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.  Υπευθυνότητα και ακεραιότητα χαρακτήρα, οργάνωση και διαχείρηση πολλαπλών εργασιών, ευχάριση προσωπικότητα, ικανότητα να αντεπεξέρχεται σε κατάστάσεις υπό πίεση και σε χρονοδιαγράμματα.

Ωφελήματα/όροι εργασίας:

Μισθός αναλόγως προσόντων και επαγγελματικής πείρας.  Ατομα  με εργασιακή πείρα σε παρόμοια θέση θα προτιμηθούν.

Παρακαλούμε όπως τα βιογραφικά αποστέλλονται στο Τμήμα Aftersales, service@cic.com.cy με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM” μέχρι την 4.3.2020.

Για περαιτέρω πληροφορίες επικοινωνήστε στο τηλέφωνο 22691458 κα Μυρτώ Ιωάννου.