AD 8 code

Α. Ζορπάς & Υιοι ΛΤΔ: Θέση Εργασίας

Α. Ζορπάς & Υιοι ΛΤΔ: Θέση Εργασίας – Λάρνακα

Oδηγός φορτηγού

(με επαγγελματική άδεια)

Εκ μέρους του ομίλου Α. Ζορπάς & Υιοι ΛΤΔ ψάχνουμε Διανομέα για τη βιομηχανική μας μονάδα στην Αραδίππου.

Καθήκοντα:

  • Σωστή και έγκαιρη παράδοση των προϊόντων και τοποθέτηση αυτών στην προκαθορισμένο χώρο
  • Διασφάλιση σωστής διαχείρισης των προϊόντων στην μεταφορά τους
  • Η αποτελεσματική διεκπεραίωση της διανομής της εσωτερικής αλληλογραφίας της εταιρίας
  • Διεκπεραίωση των καθηκόντων εργασίας βάση των προτύπων και των διαδικασιών ασφάλειας και υγείας της εταιρείας

Ακαδημαϊκά Προσόντα , Εμπειρίες :

  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Επαγγελματική Άδεια Οδηγού
  • Πιστοποιητικό Π.Ε.Ι

Προηγούμενη εμπειρία στον τομέα θεωρείται επιπρόσθετο προσόν

Προσφέρουμε:

  • Ελκυστικό πακέτο απολαβών
  • Ταμείο Προνοίας
  • 13ος μισθός
  • Ιατροφαρμακευτική Περίθαλψη
  • Δωρεάν προϊόντα
  • Επιπλέον Cashback στην κάρτα MyBakery

Αν πραγματικά αγαπάς αυτό που κάνεις, στείλε μας το βιογραφικό σου σημείωμα στο hr@zorbas.com.cy αναφέροντας τη θέση εργασίας ή επικοινώνησε μαζί μας στο τηλέφωνο 22466061 και γίνε μέλος της οικογένειας μας!