AD 8 code

I & C Logistics Partners Ltd: Θέση Εργασίας

I & C Logistics Partners Ltd: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Η εταιρία I & C Logistics Partners LTD, αντιπρόσωποι και διανομής πολυεθνικών εταιρειών χρωμάτων ζητά να προσλάβει άτομο για την θέση του πωλητή ή πωλήτριας στο κατάστημα της εταιρείας στη Λευκωσία.

Το άτομο θα υπάγεται στο τμήμα του χρώματος αυτοκίνητου και σπιτιών στον τομέα των πωλήσεων στο κατάστημα της εταιρείας στη Λευκωσία.

Καθήκοντα

  • Διαχείριση και ανάπτυξη πελατολογίου στο τμήμα του χρώματος αυτοκίνητου και χρώματος σπιτιών
  • Παρουσίαση και προώθηση των προϊόντων στο χώρο του καταστήματος αλλά και σε εξωτερικούς πελάτες.

Προσόντα

  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Ικανότητα στην επικοινωνία και στις διαπροσωπικές σχέσεις
  • Άδεια οδήγησης είναι απαραίτητη
  • Προηγούμενη πείρα στον τομέα των πωλήσεων θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας και βασικές γνώσεις Windows Microsoft Offfice θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Πτυχίο τριτοβάθμιας εκπαίδευσης θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Προσφέρονται

  • Ικανοποιητικό πακέτο απολαβών
  • Ευχάριστο περιβάλλον
  • Φιλοδώρημα – Bonus

Οι ενδιαφερόμενοι υποψήφιοι θα πρέπει να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα μέσω

email: iclogistics@og-chakarian.com  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM” ή με φαξ στο 22461281 μέχρι τις 21 Μαρτίου 2020.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν αυστηρής εμπιστευτικότητας.